Kdo z nás si někdy nechtěl vyzkoušet jak by vypadal s kudrnatými vlasy, či s krátkým blond mikádem? Kdo z nás si někdy nestihl umýt a upravit vlasy? Kdo z nás někdy nebyl pozván na event, ke kterému by se mu hodil účes, který z vlastních vlasů nevytvoří? 

Naše paruky jsou kvalitní, husté a odolné. Ty z nepravých vlasů jsou tak dokonalé, že je od těch z lidských vlasů ztěží rozeznáte. S parukami od nás můžete být stále krásná, ale pokaždé jiná. 

Paruky z lidských vlasů  nabízíme ve třech velikostech a je možné  si je nechat upravit na zakázku. (velikost košíčku)

Přijděte si splnit sen o krásných vlasech.

Už  nikdy nebudete potřebovat roky čekat na dorosty, stresovat se se špatným sestřihem čí se stydět za to , že jste si nestihla umýt a upravit hlavu. 

Proč nosit korzet:

Štíhlý pas a lepší držení těla
Je všeobecně známo, že díky korzetu lze zúžit pas o deset i více centimetrů. To si ale mohou dovolit pouze ženy, které mají s vázáním korzetu zkušenosti. Pro začátnice se doporučuje nepřesáhnout 5cm limit. Co už je méně známo je fakt, že díky nošení korzetu se změní ne jenom Vaše silueta, ale i Vaše držení těla.  

 

Oživení šatníku
Ať už jako svrchník nebo jako spodní pradlo dobře padnoucí korzet dokáže oživit každý šatník ať už je Váš styl jakýkoliv. Dávno jsou pryč časy kdy korzet patřil pouze do  ložnice. Z naší nabídky si můžete vedle svůdného, romantického korsetu najít i elegantní kousek na denní nošení, a zdobenější kousek vhodný na plesy a svatby.